Náušnice s drahokamy

Milujete náušnice tak jako my? Hledáte luxus za přijatelnou cenu? Podívejte se na naše luxusní náušnice s drahokamy. Jsou z poctivého pravého stříbra s rhodiovaným povrchem. Na první pohled pocítíte luxus dokonalým zpracováním a leskem. Pořiďte si kvalitní a především naprosto neobyčejné šperky!

Granátové náušnice:

Náušnice s granátem jsou neobvyklé krásné a především vzácné. Jen řekněte! Kolik lidí ve Vašem okolí má náušnice s pravým granátem? Navíc tento drahokam Vám nabízí dotek přírody! Veškeré luxusní náušnice máme s pravými drahokamy. Granátové náušnice jsou velmi oblíbené a velmi vzácné! Nebojte se připlatit za kvalitu!


Náušnice se safírem:

Safír je nejhledanějším nebo jedním z nejvyhledávanějších drahokamů na světě. Nejčastěji můžete spatřit tmavě modrý safír, který má původ v Thajsku. Je velmi vzácný a opravdu krásný. Nezřídka se však můžete setkat s tímto drahokamem v mnoha barevných podobách. Naprosto běžný je například i růžový safír. Ten však v naší nabídce nenaleznete


Náušnice s topazem:

Topaz se od všech drahokamů liší asi nejvíc.  Zatímco granát, safír, rubín je matný a defakto přes něj nevidíte, u topazu spolu s diamantem uvidíte skrz drahokam. Navíc je neuvěřitelně uhrančivý. Jeho modř Vás pohladí na duši. Nalezneme jej i ve variantě "london blue topaz", který má tmavší odstín.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Stříbrné náušnice - srdce s rubínem

Stříbrné náušnice ve tvaru srdce vyplněné rudě červeným rubínem. Materiál šperku: Stříbro Rozměry:&n..

355 Kč
Cena bez DPH: 355 Kč