Shamballa náramky

Shamballa má hlubší význam, než by si kdokoliv mohl pomyslet. Jedná se o jakési skryté království, ale také i místo míru a štěstí. Avšak kvůli historii jste sem jistě nepřišli. Vyberte si z velkého množství našich Shamballa náramků za skvělé ceny. Tyto náramky jsou jednoduché a přitom neuvěřitelně efektivní.

Shamballa náramky s kouzelnou mocí

Staří Tibeťané, kteří tyto náramky výráběli (samozřejmě ručně) věřili v kouzelnou moc tohoro šperku. Shamballa náramky mají údajně vliv mysl, duševní pohodu. Shamballa náramek má však svojí historii i v Evropě ( Paříži), kdy byla objevena až v půlce 19. století. Nutno říci, že těmto náramkům lze připsat velký úspěch. Jsou proto v poslední době módním hitem a nezřídka se s nimi můžete setkat u světových celebrit.

Shamballa šperky z kuliček a provázků. Nebo ne?

Námi nabízené náramky jsou samozřejmě módní záležitostí. Nicméně se lze setkat i s takovými, které jsou tvořeny vzácnými kameny, diamanty, krystaly. Námi nabízené Shamballa šperky jsou ze silikonových kuliček, posetých drobnými třpytivými zirkony. Často mohou skvěle doplnit Vaše náušnice.

Váš nákupní košík je prázdný!