Vlastní náramek

Pokud Vás nebaví již nadiktované styly, a chcete svůj originální náramek, kupte si naše korálky na náramky stylu Pando. Můžete tak mít každý den jiný náramek a hlavně. Nestane se Vám, že podobný uvidíte na někom jiném.

Korálky ala pando, v různých barvách

Jistě máte plný šatník šatů v různých barvách (i když Vám věčně přijde, že nemáte nic na sebe) a náramek lze použít jen k některým z nich. Není nic jednoduššího než si nakoupit korálky ve vícero barvách, které můžete mimo jiné použít i na Váš Pando náramek

Neobyčejné přívěsky na náramek Pando.

Když už máte vybrané korálky na Váš náramek, věřte, že bez přívěsku to opravdu nebude ono. Můžete zvolit decentní styl jednoho přívěsku a nebo jich tam dát povícero. Krásné na tom je, že ten Váš kousek bude tím originální. Nabízíme přívěsky v barvě starého stříbra, ale i nového, tedy pěkně lesklého. Vyberte si kamínkové srdíčko, oblíbené zvířátko nebo navlékací korálek v provedení imitace stříbra.

Náramek na korálky stylu Pando

Vzali jsme to pěkně obráceně. Vězte, že náramek na korálky si vybírejte jako první. Nezapomeňte si změřit obvod zápěstí, ale počítejte s přesahem korálků. Nemá smysl volit náramek, který Vám bude těsně. Tam by jste pak již těžko nějaký přívěsek dala.

Váš nákupní košík je prázdný!