TOP 3 tipy na dárky pro páry - 1. část

08/11/2018 0 Komentáře

A je to tu zase! Po roce opět Vánoce přicházejí, a tak jako minulý rok hledáme nápady a všemožné tipy, co své drahé polovičce koupit. Pokud jste spolu již pár let, určitě mi dáte za pravdu, že s každým rokem je výběr vhodného dárku snad těžší a těžší. Vždyť vše už dotyčná osoba má.Co tedy koupit, aby byla potěšena?

 

TIP 1 - Luxusní náramky pro páry s originálním popiskem

 

Tento dárek hodnotíme jako jeden z nejzajímavějších a nejexkluzivnějších. Nejen díky svému zpracování a vysoce kvalitní chirurgické oceli, ale také díky jedinečnému popisku. Troufáme si trvdit, že takové náramky jinde k dostání nebudou. Proto příliš neváhejte. Zájem je veliký a množství omezené.Náramky pro páry jsou jednoznačně skvelou volbou!

 

 

TIP 2 - Párové náramky z přírodních kamenů

 

Chcete si po všech kauzách s umělými materiály dopřát něco přírodního? Chcete být přírodě blíže a přitom mít krásný šperk? Doporučujeme tyto párové náramky z přírodních kamenů. Ve skutečnosti jsou většinou z kamenů lávových a vypadají opravdu moc hezky. Za velkou výhodu považujeme nízkou hmotnost a snadné nošení pro muže. Všechny dostupné přírodní šperky naleznete v odkaze výše, nebo v kategorii náramky pro páry. 

 

 

TIP 3 - Krásné prstýnky pro zamilované nic nenahradí

 

Možná patříte k lidem, které náramky nudí a hledají něco více extra. Ne však příliš vážného jako například zásnubní prsteny. I pro Vás máme řešení v podobě jedinečných prstýnků pro dva. Pozor, určitě si je nepleťte se snubními. Ty mají jiné poslání, byť stejně tak dokazují, že Váš vztah je dostatečně vážný. Podívejte se například na prstýnky s univerzální velikostí, které si přizpůsobíte dle Vašich potřeb. Jsou navíc postříbřené, díky tomu se nádherně lesknou.