Chcete tip na skvělý dárek? Poradíme Vám neobyčejný šperk

15/01/2018 0 Komentáře Šperky,

Máme pro Vás připravený další díl na věčné téma "dárek pro partnerku, aneb co pěkného koupit". Nyní Vám dáme tip na skutečně originální a jedinečný dárek, ale čtěte dále.

 

Nehledejte žádné složitosti. Nejlepší dárek pro přítelkyni? Šperk!

 

Ale ne ledajaký šperk. Samozřejmě můžete obdarovat svoji drahou polovičku klasickým šperkem jako třeba stříbrnými náušnicemi, nebo ocelovým náramkem. Je to vždy určitá trefa do černého, ale my pro vás máme tip na dárek, který bude tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Nebudeme Vás napínat. Jedná se o naše náramky pro dva z chirurgické oceli. V minulém díle, věnovaném podobné problematice jsme Vám poradili krásné, ocelové, párové náhrdelníky. My osobně musíme uznat, že je prodáváme velice rádi, protože kvalita a ušlechtilost materiálu je nezpochybnitelná. Ovšem párové náramky Vás posunout ještě o kousek dále.

Nabízíme Vám náramky s leštěným povrchem a jedinečným designem s největším možným výběrem na trhu. Chirurgická ocel je té nejvyšší kvality a na první pohled je to znát. Jednotlivé vzory jsou velmi zajímavé a náramky se skvěle nosí.

 

King&Queen jako nejoblíbenější vzor

 

Pokud se Vám tip na budoucí dar zamlouvá, pomůžeme Vám s výběrem. Jednoznačně nejoblíbenější z pohledu zákazníků jsou motivy "king queen". Máte-li raději decentnější šperky, rozhodně zvolte jemnější variantu

Velmi se nám také líbí "crystal heart II" (levý obrázek), zejména díky barevné kombinaci červeného zlata a ocelové barvy. Je neutrální a bez problému jej může nosit i muž. Avšak posuďte sami, který bude pro Vás ten pravý. Chybu rozhodně neuděláte s žádným. Zdarma Vám je navíc dodáme i v dárkovém balení. Tak co, ještě váháte?