Víme, co drahou polovičku uchvátí a nenecháme si to pro sebe

24/03/2018 0 Komentáře

Pokud hledáte dárek pro partnerku či partnera, máme pro Vás tip se kterým určitě zabodujete. Nepřekvapí Vás, když Vám napovíme, že se bude jednat o šperk....

 

Zabodujte s náhrdelníky nebo náramky king / queen

 

Jakýkoliv šperk pro páry, ať už v podobě ocelového přívěsk, náramku či prstýnku, Vám pomůže zabodovat a udělat radost své drahé polovičce. Vždyť je krásné, že za pomocí opravdu luxusně vypadající šperku dáváte najevo, že k sobě patříte. Není to zbytečně okázalé, laciné. Prostě tak akorát...

A protože nabízíme jednoznačně největší (a také nejlevnější) sortiment, nebude problém si vybrat, design Vám nejbližší. Nejvíce "trendy" je nyní téma King / Queen, aneb královský pár si zaslouží královský šperk.

K velmi oblíbeným a žádaným, patří krásné párové prstýnky king / queen. S trochou štěstí Vám padnou i na prst, ale slouží primárně k nošení na krku. Je snadno nositelný i pro pány. Prstýnky na řetízku ( u pánů doporučujeme klasický očkový nebo kuličkový) se nosí docela běžně. Jen si vzpomeňte na "Pána prstenů" :-)

 

 

Vyberte si k nim libovolný řetízek (přímo v produktu).a vytvořte si tak unikátní šperk, který budete mít jako jedni z mála. Prstýnky na krku vypadají opravdu krásně.

Dalším evergreen jsou párové náramky z chirurgické oceli king / queen, s vyšší příměsí titanu. Díky tomu jsou náramky pevnější, lesklejší a hlavně luxusnější.

 

 

Poznámka: Rádi bychom zde upozornili na jednu skutečnost. Naše náramky máme skladem, a proto garantujeme pravost materiálu. Ne vždy tak tomu bývá u všech obchodníků. Pozor na podezdřele nízké ceny, zejména u přeposílacích obchodníků ! Na trhu se vyskytují napodobeniny ze slitiny zinku, tedy bižuterie. Přesto se prodávají jako ocelové.

Pokud nechcete nebo nemůžete investovat do takového luxusního šperku, nezoufejte. Velikou radost udělají i tyto šňůrkové náramky king queen případně prince princess.

 

 

 

Velikost je univerzální, náramky snadno roztáhnete a za pomocí šňůrek stáhnete na požadovanou délku. Jednoduché a šikovné.Vzoů máme plno, stačí se podívat do kategorie náramky pro páry.

Pokud jsme neuspokojili Vaši touhu po opravdové king, queen mánii, zkuste si pořídit tyto krásné náhrdelníky, samozřejmě rovněž z chirurgické oceli. Přívěsky jsou originální s vysoce leštěným povrchem. Bude radost je nosit nejen proto, že s chirurgickou ocelí se můžete koupat klidně i v moři.

 

 

Z těchto dvou nádherných šperků se nám více líbí ten pravý :-). Pokud se Vám líbí už jen z obrázků věřte, že skutečnost je mnohem zajímavější. Je radost se na ně dívat. Veškeré ocelové přívěsky pro páry, najdete u nás v nejšírším možném počtu. Pokud si nebudete jisti, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme s výběrem.