Hledáte super dárek pro partnera či partnerku? Tak čtěte dále

10/12/2017 0 Komentáře Šperky,

Určitě jste se setkali s problémem aneb co koupit drahé polovičce. Jaký nejlepší dárek pořídit, aby byl osobní a přinesl mnoho radosti. Máme pro Vás dobrou zprávu. Máme řešení

 

Náhrdelníky pro dva jsou fantastickým dárkem

Náhrdelníky pro páry mají velkou oblibu. Díky velkému množství motivů si můžete vybrat to pravé ořechové. Nejvíce převládají standartní motivy jako dvé půlená srdce se zamilovanými nápisy, nebo puzzle, která do sebe zapadají a nesou zamilovaný vzkaz.  Vše v různých barevných variantách. Velmi zajímavým a neobyčejně oblíbený motivem je srdce v němž je puzzlík.

 

Poté tu máme také prstýnky, které ocení zejména muži, kterým by se srdíčka nezamlouvala. Jsou velmi neutrální a působí dobře i jako samostatný šperk. S kuličkovým řetízkem bude vypadat velmi dobře. Pro dámu je však ideální řešení spíše očkový nebo hadový řetízek.

 

Náhrdelník pro dva

 

Dárek pro dva vybírejte pečlivě. Zvolte trvanlivý materiál.

Každý z nás chce, aby láska nikdy nezrezivěla. Proto bychom měli volit dárky, které mají trvalejší hodnotu, zejména jsou-li takto osobní. Vybírejte šperk z chirurgické oceli. Pro mnohé to může být fádní, ale věřte, že chirurgická ocel má spoustu výhod. Nezrezivý, nečerná jako bižuterie či jiné dražší kovy, je pevná a tvrdá,  snese tak i trochu horší zacházení (nezapomínejte na pravidla zacházení se šperky). Nepředstavujte si pod pojmem chirurgická ocel něco obyčejného. Naopak. Všechny šperky z tohoto materiálu mají vysoce leštěný povrch. A věřte...vypadají luxusně!

 

Podívejte se sami do kategorie náhrdelníky pro dva, najdete tam spoustu zajímavých nápadů.