Stříbrné přívěsky, které potěší II.díl

26/01/2018 0 Komentáře

V minulém díle jsme Vám dávali tip na pěkný, hodnotný dárek. Poradili jsme, jaké stříbrné přívěsky jsou nejprodávanější. Nyní tu máme pokračování, protože tipů na dobré dárky, není nikdy dost.

 

Velmi trefným dárkem bude stříbrný přívěsek písmena

 

Možná si na základě minulého dílu i tak nejste jisti, zda-li přívěsky ve tvaru srdce, zvířete či křížku budou to pravé. Nezdá se Vám to příliš osobní? Tak nezoufejte. Přinášíme Vám tip, který určitě uspěje. Stříbrný přívěsek ve tvaru písmena, bude totiž tím pravým dárkem. Nepředpokládáme, že by jste neznali jméno obdarované osoby a naše přívěsky jsou velmi zajímavé. 

Písmenka jsou krásně zdobená třpytivými zirkony. Nejsou rozměrově nijak veliká, naopak působí velice decentně, což každé ženě velice sluší. Na výběr máte velké množství počátečních písmenek.Navíc stříbro je pravidelně testováno, takže garantujeme pravost kovu. Samozřejmostí je vyražený punc 925.

 

 

Nechcete stříbro?A co ocelové přívěsky ve tvaru písmenek?

 

Nejste-li ten typ člověka, který preferuje stříbro a zlato je příliš drahé, doporučíme Vám ještě jednu alternativu. Co třeba přívěsky z chirurgické oceli ve tvaru písmene? Nabízíme téměř celou abecedu počátečních písmen, takže si snadno vyberete. Chirurgická ocel je navíc trvalá, nečerná a povrch má krásně lesklý. Koneckonců, podívejte se sami. A cena? Více než příznivá.

Takový dárek bude vhodný třeba i na Valentýna a lze z něj snadno udělat párový náhrdelník. Koupíte počáteční písmeno Vás obou a máte vystaráno. Nezapomeňte vybrat nějaký pěkný řetízek, na kterém ale nešetřete. Kovy v žádném případě nemixujte a to nejen kvůli odstínu. K oceli patří ocel, ke stříbru stříbro

Jako řetízek je velmi oblíbený had, který se k písmenkám velice hodí, avšak očkový je klasika, kterou nic nepokazíte. Vše již záleží jen na Vás!