Stříbrné přívěsky, které potěší

24/01/2018 0 Komentáře

Stříbrné přívěsky jsou velmi oblíbené a dávají se jako dárek od nepaměti. Víte ale, jaké jsou nejoblíbenější vzory? Poradíme Vám, co darovat blízké osobě.

 

1. Nejoblíbenějším přívěskem je stříbrný křížek 

 

Stříbrné přívěsky se vždy dávaly jako dáreček, spolu s nějakým pěkným řetízkem. Určitě si vzpomínáte na doby, kdy jsme poctivě chodili do klenotnictví a vybírali přívěsek pro drahou polovičku, nebo někoho nám blízkého. Doba se však posunula a dnes můžeme pohodlně vybírat s jistotou na internetu. Minimálně u nás máte garanci pravosti stříbra. Nicméně...

Jsou určité druhy šperků, které se vyhledávají / preferují nejvíce, a ty samozřejmě nabízíme i my. Možná tušíte, o které se bude jednat. Řeč je samozřejmě o stříbrném přívěsku ve tvaru křížku.

Křížky jsou obecně velmi oblíbené bez ohledu na druh kovu. Ovšem ty stříbrné jednoznačně vedou. Jedná se o pěkné univerzální šperky, které můžete darovat, i když si nejste 100% jisti, zda-li se trefíte do vkusu. Skvělá volba!

 

2. Druhým nejčastěji vyhledávaným přívěskem je...Překvapivě anděl!

 

Pokud jste čekali, že v těsném závěsu za křížkem je srdíčko, tak jste se mýlili. Velmi oblíbeným vzorem je stříbrný přívěsek anděl. Nehledejme v tom žádnou náboženskou tématiku, ale přívěsky anděla jsou roztomilé a dávají se milovaným osobám pro jakousi mystickou ochranu.  I my máme v nabídce mnohé vzory těchto přívěsků. Jsou opravdu velmi hezké a decentních rozměrů. Zapomeńte na velké přívěsky. Ty se tady opravdu nehodí!

 

 

3. Přívěsek srdce je samozřejmě velmi žádaným šperkem

 

Možná jste na to čekali celou dobu. Ano skutečně dalším v pořadí, je klasický evegreen v podobě stříbrného přívěsku srdce, který lze taktéž jako křížek darovat bez detailní znalosti druhého. Je to velmi univerzální vzor, kterým vyjadřujete, že si dotyčné osoby opravdu vážíte. Nyní už záleží na vkusu. Hledáte-li jednoduchost a eleganci, vyberte srdíčko bez kamínků. Máme, ale i krásné přívěsky v mnoha barevných variantách, které jsou plné třpytivých kamínků. Pokud chcete něco alespoň trochu neobvyklého, sáhnete po této volbě.

Stříbrných přívěsků nabízíme dostatek, tak si pojďte vybrat!