Stále přemýšlíte jaký dárek k Valentýnu? Máme pro Vás top tipy!

09/02/2018 0 Komentáře

Pokud stále ještě přemýšlíte nad dárkem k Valentýnu, v tomto valentýnském speciálu bychom Vám rádi přinesli TOP tipy, jakými svůj drahý protějšek ohromíte, ať už se jedná o dárek pro muže či ženy.

 

 

1) Neobyčejný náramek z chirurgické oceli

 

Valentýn se blíží a tak jako většina lidí, jistě hledáte originální dárek na poslední chvíli.  Pokud však chcete ohromit, doporučujeme Vám pořádně si prohlédnout náš web. A jelikož více než 4000 šperků je opravdu mnoho, nabízíme to nejlepší pro tuto příležitost. Prvním tipem je opravdu nevšední ocelový náramek, který obsahuje dvě části.

První je samotný, velmi elegantní náramek, který obsahuje zámeček a druhou částí náhrdelník s klíčkem, kterým jej uzamčete. Šperk má velkou symboliku a záleží na každém jak si ji vyloží. Jednoznačně však takový náramek vlastní jen velmi málo lidí a pokud nepatříte k davu, směle do toho.

 

 

2) Luxusní náramky pro dva. Skvělá volba!

 

Druhým tipem, který je odzkoušený a prověřený našimi zákazníky, jsou opravdu luxusně vypadající náramky pro páry.  Ovšem ne ledajaké. Vybrat si můžete z mnoha designů s různými nápisy. Za velmi oblíbené považujeme variantu King / Queen. Nejlepší na tomto dárku je, že jej bez problému mohou nosit i muži.  Rozhodně se tedy nejedná o dárek pro děti. Naopak!

Povrch takového ocelového náramku je silně leštěný a kvalitu pocítíte již při vybalování. Jedním slovem..Doporučujeme!

 

 

3) Krásné náramky His, Hers, ušetří Vaší peněženku

 

Dalším tipem jsou rovněž náramky, tentokrát však trochu jiné. Žádná chirurgická ocel, ale poctivá ruční práce. Zdobí jej nápisy His, Hers a jsou dostupné v mnoha barvách. Jedná se rovněž o velmi oblíbené náramky pro páry. Hledáte-li ekonomičtější a přesto zajímavé řešení dárku k svátku zamilovaných, určitě tento šperk nesmíte vynechat. Rovněž jsou dobře nositelné i pro muže a dokáží vypadat velmi stylově. Velikost je univerzální, pomocí šňůrky si je můžete stáhnout i roztáhnout.

 

 

4) Roztomilé klíčenky pro páry s mnoha motivy...

 

Možná by Vás nenapadlo, jak klíčenka může být zajímavým a roztomilým dárkem. Nabízíme spoustu motivů se zamilovanými velrybkami, čuníky nebo sloníky. Vše v různorodém mixu barev, kde by si měl vybrat každý. Je jasné, že nemůže chybět ani oblíbený motiv klíčenky King / Queen pro královské páry. Všechny zmíněné produkty mají velmi originální a robustní zapínání. Nebudeme se nijak rozsáhle rozepisovat, fotky produktů hovoří za vše.