Luxusní náramky Tiste Vás jednoduše dostanou

25/12/2017 0 Komentáře Šperky,

Možná patříte do skupiny lidí, která již mnohokrát uvažovala nad tím, co koupit vhodného jako dárek. Třeba hledáte něco nového v nádherném zpracování plném lesku a nechcete stát frontu na jeden korálek, který je dražší než celé náramky. I když jsme Vám teď trochu napověděli o čem to vlastně budeme psát, rozhodně nepředbíhejme.

 

Patříte-li do skupiny, která se v předchozích řádcích našla, mohla by Vás naše novinka velmi zajímat. Řeč totiž bude o luxusních, ocelových náramcích Tiste. Jsou, jak již předchozí popis napovídá, vyrobeny z vysoce kvalitní chirurgické oceli, která je známá tím, že nezpůsobuje žádné alergie a je velmi stálá. V praxi to znamená, že oproti jiným materiálům, lesk vydrží téměř věčně. Pochopitelně za předpokladu základní údržby a dodržení jednoduchých pravidel chování ke šperkům, ale to už je zase na jiný článek.

 

 

Náramky Tiste jsou velmi nápaditě řešeny a výhodou je, že jako u jiných luxusních značek, si můžete vyměňovat korálky či přívěsky a vytvořit si právě ten svůj originál, který budete mít jen vy.

Korálky jsou rovněž z chirurgické oceli a jako u samotných náramků, je zde povrch leštěný. Za sebe můžeme konstatovat, že vypadají opravdu nádherně. Dokonce mnohem lépe než na obrázku, což nebývá běžná praxe. Povrch je nádherně lesklý a korálky jsou jednoduché a přitom nápadité.

Velmi módní nám přijde dvoubarevná varianta, kdy barva růžového zlata doplńuje stříbrná resp. ocelový odstín. Perfektní nápad a luxusní vzhled! Koneckonců posuďte sami.

 

Kroucené ocelové náramky dodají na ojedinělosti

 

Podíváte-li se na tyto produkty, asi jako první Vás zaujmou ocelové náramky v kroucené podobě. Je těžké nechválit něco tak hezkého. Korálky zde dostávají šmrnc a celkově kompozice vypadá skvostně. Osobně se nám líbí nejvíce, ale máte-li ráda motiv snake, tedy náramek "hadového" typu, určitě Vás s nabídkou potěšíme. Vybere si každý. Náramky mají základní délku 18cm, ale lze je snadno prodloužit o dalších 6 cm, tedy až na délku 24cm.

Systém zapínání je také velmi propracovaný. Náramek má zvlášť zapínání na ruku a zvlášť závit, pomocí kterého snadno vyměníte případně doplníte korálky. Spojení je robustné. Paráda!

 

Mám již nějaké konkurenční korálky, mohu je použít?

Rozhodně. Náramky byly tvořeny tak, aby byly plně kompatibilní s Vašimi korálky od jiných značek. Jen je třeba myslet na průměr řetízku (3mm) a závit (4 mm). Většina přívěsků, Vám tam bez problému bude pasovat. Určitě připomínáme, že tyto luxusní náramky, seženete pouze u nás. Jedná se o naše vlastní produkty a už teď jsme přesvědčení, že se Vám budou líbit. Nám se totiž líbí moc !!