Milujete šperky Swarovski?My také...

19/01/2018 0 Komentáře

Šperky Swarovki netřeba vůbec představovat. Každý tuto světovou značku zná a není divu, že lze jejich zastoupení vidět i mezi luxusními butiky v Miláně. Značku proslavily především jejich nádherné krystaly, které se třpytí jako žádné jiné.

 

Historie Swarovski se datuje do 19.století

 

Historie Swarovski se datuje do 19. století poblíž Jablonce n. Nisou, kde se narodil pozdější zakladatel Daniel Swarovski. Ten se později vyučil úměleckým pasířem. Za čas byl poslán do Vídně, aby od tehdejších mistrů, kteří vyráběli bižuterii, převzal výrobní zkušenosti. Setkal se zde později s osudovou osobou (tehdejším elektrikářem) a následně vyrobili linku na výrobu krystalů. Celá historie je samozřejmě členitější, ale...

Firma Swarovski je rakouská firma i když někoho může název zavádět do Polska. Je známi svými luxusními, tedy ne zrovna levnými šperky. Ale pozor. Je nutné vnímat Swarovski ve dvou rovinách.

Swarovski šperky jako takové, jsou přímými produkty této značky. Jsou navrhovány a vyráběny firmou Swarovski a samozřejmě zároveň využívá svých krystalů. Poznáte je snadno a to dle ceny a samozřejmě individuálního designu.

Další skupinou jsou šperky, které používají krystaly Swarovski. Design takových náušnic nebo náhrdelníků je navrhován kýmkoliv a pouze používá jednotlivé krystaly, které jsou ovšem produktem této světoznámé firmy. Proto můžete mnohdy vidět v popisku výrobků Swarovski elements nebo Swarovski komponenty.

 

 

Máte rádi stříbro? Vyberte si náušnice s krystaly Swarovski u nás

 

Náušnice s krystaly Swarovski můžete snadno v mnoha zajímavých designech nakoupit právě u nás. V případě stříbrných náušnic garantujeme samozřejmě pravost stříbra, díky průběžným kontrolám u puncovního úřadu.

Za sebe můžeme říci, že designy jsou více než zajímavé a velmi decentní. Jednotlivé swarovski komponenty jsou zakomponovány do velmi oblíbených náušnic ve tvaru srdíčka, křížku....

Pokud  však fandíte chirurgické oceli, nabízíme i tuto alternativu. Ale pamatujte na jednu zásadní věc.

Na fotkách neuvidíte nikdy reálný lesk těchto krystalů. Je velmi těžké fotoaparátem zachytit odlesky, i když jich je u jednotlivých komponentů více než dost. Proto budete zejména v létě, kdy je dostatek světla takové náušnice milovat.

Nabízíme přes stovku krásných třpytivých náušnic z různých materiálů. Stačí si vybrat! Poslední rada a zároveň náš osobní názor na závěr.

Těmto šperkům bude rozhodně slušet drahý kov jako je například stříbro. Proto doporučujeme vybrat si stříbrné náušnice swarovski.