Milujete šperky, ale máte alergii na drahé kovy?

14/01/2018 0 Komentáře Šperky,

Ne každý má to štěstí, že může nosit běžně stříbro nebo zlato. Některým z nás to jednodušše nedělá dobře. Co s tím? Je nějaké řešení?

 

Chirurgická ocel nezpůsobuje alergické reakce

 

Milé dámy, řešení určitě je. Jak již samotný název napovídá, šperky z chirurgické oceli nezpůsobují žádné alergické reakce. Můžete je nosit, jak se Vám zlíbí. Pokud si však pod ocelovými šperky představujete škaredý kus kovu, tak na to rovnou zapomeńte! Všechny takové šperky podléhají finálním úpravám a to konkrétně ke strojnímu leštění povrchu. Lesk je proto všudy přítomný a trvalý. Chirurgická ocel je navíc velmi odolný materiál, proto snese i hrubější zacházení. To však určitě neznamená, že se k takovému šperku budeme chovat nerozumně. Naopak. O každý šperk je nutné se starat, ať je základ kovu jakýkoliv.

 

Luxus v podobě náušnic z chirurgické oceli

 

Každý, kdo se v oblasti šperků trochu pohybuje ví, že je spousta luxusních značek, které si oblíbily jako základ právě chirurgickou ocel. Jednou z takových značek je například Morellato, Calvin Klein a mnoho dalších. Náušnice z chirurgické oceli jsou obecně velmi oblíbené. Na první pohled by jste odstín nepoznali od rhodiovaného stříbra. Ovšem odpadá zde čištění speciální napuštěnou hadřičkou. Ocel prostě nečerná!  Je však určitá skupina lidí, kterým bychom chirurgickou ocel vyyloženě nedoporučili. Pomineme-li fakt, že někdo si vyloženě libuje pouze ve zlatých či stříbrných špercích, chirurgická ocel se nehodí pro lidi, kteří jsou citliví na váhu náušnic. Někomu prostě vadí každý gram navíc. Ocel je pochopitelně těžší než stříbro, avšak nechápejte to tak, že Vaše ouška potáhnou plát oceli. Pokud Vám toto nevadí, odvděčí se Vám příznivou cenou, úžasnou životností i vzhledem. Proto jejich popularita stále stoupá.