Rádi by jste vyšperkovali svoji ratolest? Co takhle dětské náušnice?

17/01/2018 0 Komentáře

 Jste hrdá maminka a ráda by jste si svoji drahou ratolest vyšperkovala? Nově Vám tuto možnost nabízíme a motivy jsou vskutku roztomilé. Ovšem v nabídce jsou i swarovski kamínky nebo klasické zirkony!

 

Dětské náušnice letí

 

Šperky jako takové jsou obecně velmi oblíbené z řad dospělých. Rodiče však často chtějí dopřát své ratolesti nějaký ten šperk, aby jim dítě dělalo radost. Pokud jste u nás tento sortiment postrádali, máme pro Vás dobrou zprávu. Nově nabízíme i dětské náušnice. Pro děti však vybírejte šperky pečlivě. Rozhodně nedoporučujeme na citlivý dětský organismus bižuterii. Obsahuje často škodliviny, které by nemusely prospět. Navíc není trvanlivá, nejspíše by jste brzy kupovala nové. Zvolte vždy hodnotnější materiál. Často se kupují zlaté dětské náušnice, avšak ty nejsou zrovna nejlevnější. A proto speciálně pro Vás máme další alternativu v podobě stříbrných náušnic.

Dětské stříbrné náušnice nezatíží tolik Vaši peněženku. Spíše naopak. Můžete si dopřát více vzorů a ty střídat. Nabízíme i dětské náušnice pro miminka. Děti milují typické vzory se zvířátky, postavičkama. Maminky, naše náušničky hrají všemi barvami! No nejsou roztomilé?

 

 

Stříbrné dětské náušnice z pravého stříbra

 

U celého sortimentu se stříbrem, ať už jedná o náušnice, přívěsky či náhrdelníky,  garantujeme 100% pravost stříbra. Vše průběžně testujeme u puncovního úřadu, abychom měli jistotu. Pokud se obáváte pravosti vzhledem k nízkým cenám, tak nemusíte!

Jsou-li pro Vás některé náušnice příliš pestré, nabízíme rovněž klasické vzory s kamínky i swarovski komponenty. Naleznete je v kategorii stříbrné náušnice. Doporučujeme volit menší rozměry kamínků, maximálně 3-5mm. Větší by mohly ouško zbytečně zatěžovat.

Stříbro jako takové je velmi lehký kov. Většina náušnic pro děti váží kolem 0,5 - 0,7 g, což je zcela optimální hmotnost. Nedoporučujeme použít chirurgickou ocel. Je sice naprosto bezpečná z pohledu alergií, ale je také těžší. Pokud Vám nevadí po zdravotní stránce stříbro, zvolte raději tento cenný kov. Díky snadnější výrobě těchto miniaturních rozměrů naleznete i různorodější tvary.

Sortiment pro děti neustále rošiřujeme. Pokud jste nenašla to pravé dnes, zítra tomu může být jinak. Těšíme se na Vás a přejeme Vám, ať Vám děti dělají jen samou radost :-).