Hledát tip na Valentýnský dárek?

20/01/2018 0 Komentáře

Valentýn je svátkem zamilovaných. Ne všichni to však uznávají a mnozí jej neslaví. My však máme řešení pro ty, kteří chtějí svoji partnerku překvapit neobyčejným dárkem.

 

Přívěsky pro dva, které si poskládáte dle chuti

 

Již v jednom z předchozích článků jsme Vám dávali tip na skvělý dárek. Pokud jste jej četli, víte, že se jednalo se o opravdu krásné náramky pro dva. Pokud však Vaše drahá polovička nebo Vy nejste zrovna náramkový typ, je tu další neméně zajímavá možnost v podobě přívěsků pro dva. Samozřejmě se nebavíme o šperku z bižuterie, i když i ten můžete u nás pořídit, pokud nemáte zrovna příliš financí nazbyt. My Vám tu nabízíme neuvěřitelně nádherný šperk z kvalitního materiálu. Ano, jedná se o chirurgickou ocel. Skvělé je, že se o ni nemusí moc starat a vydrží hodně. A pokud cítíte, že vaše láska nerezaví, rozhodně je tento materiál ideální volbou. Vypadá velmi hodnotně. Povrch má strojně leštěný a lesk takového šperku Vás očaruje víc, než kdejaký drahý kov.

Možná máte z článku dojem, že je tu použito mnoho superlativů, ale věřte, že k tomu je důvod. A nyní pro Vás máme novinku!

Vyberte si k přívěskům řetízky, jaké jen chcete

 

Chceme, aby tento šperk byl od Vás. Aby jste mu věnovali svůj čas a vybrali si nikoliv instatní výrobek, ale trochu jej upravili k obrazu svému. Proto si nově, můžete k jednotlivým přívěskům zvolit řetízek, jaký se Vám bude zamlouvat. Na výběr máme pět druhů a to sice kožený, který u dražších šperků spíše nedoporučujeme. Kuličkový, který vhodností k mnohým přívěskům překvapí. Další obdobnou alternativou je kuličkový s válečky, který přidá na neobvyklosti. Vše završí klasický očkový řetízek nebo asi nejoblíbenější varianta - "had".

Řetízky si můžete zvolit ke každému jednotlivému přívěsku zvlášť. Upravíte tak svůj dárek k obrazu svému a ušijete jej takříkajíc na míru.

Máme pro Vás připravený jednoznačně největší výběr na trhu (více než 250 produktů), určitě si vyberete i Vy.