Znáte historii značky Pandora?

21/02/2018 0 Komentáře

Značku Pandora známe asi všichni. Drahé náušnice, prsteny, přívěšky, ale hlavně náramky s jejich typickými doplňky. Celý koncept Pandory vznikl roku 1982 v Dánsku. Již od té doby si zakládal na ruční výrobě. Když si Pandora začala získávat více příznivců, její zakladatelé se rozhodli přejít na velkovýrobu. Jejich první závod vznikl v Thajsku. V Thajsku je dodnes založena celá výroba Pandory. Jejich náramky se zrodily až o něco později a to okolo roku 2000. Začínaly pod názvem Charm bracelets, který je s nimi dodnes.

 

Unikátní design Pandora náramku může mít každý

 

Koncept těchto náramků přinášel zákazníkům možnost dodesignovat si náramky různými korálky. Náramky Pandory si člověk může koupit ve více variacích zejména pak ze stříbra, čtrnácti karátového zlato nebo speciální slitiny Pandory (Pandora Rose) a v neposlední řadě kůže. Stříbro je velmi oblíbené a tak u této značky vidíme originály zejména z tohoto ceného kovu. Vše jedáno cenovou dostupností a jednoduše se stříbro prostě líbí. Samotný náramek je s unikátním zapínáním, které se proslavilo a je vidět u mnoha jiných značek.  Díky němu můžete kdykoliv náramek upravit dle nálady či outfitu. Svoji výjimečnou vlastností, tedy možnosti dokupování korálků, si získal spoustu zákaznic, které tráví svůj čas ve frontách :-). Korálky jsou dostupné ve stejných materiálech jako náramky pochopitelně mimo kůže. Pandora má pár stálých kolekcí jako třeba Pandora Rose, Pandora Essence nebo klubový přívěšek, který patří vždy k danému roku. Sezónní kolekce jsou ale také velmi oblíbené zejména k příležitosti svátku Sv. Valentýna, Vánoční kolekce nebo vždy dle ročního období (zimní, jarní, letní a podzimní).

Korálků je mnoho a pokud také rády ladíte svůj náramek, hůrá do toho. Avšak neptřebujete-li vyloženě značku Pandora, jsou tu alternativy jako Morellato nebo i naše náramky Tiste, které jsou z chirurgické oceli. Avšak korálky mají opravdu nádherné. Navíc jsou plně kompatibilní s jakoukoliv jinou značkou. Podívejte se koneckonců sami. Třeba si vyberete svůj nový originál.