Extra šperky, které šetří Vaši peněženku

28/01/2018 0 Komentáře

Rok co rok hledáme ideální dárek pro přítelkyni, blízkou osobu či třeba kolegyni do práce. Lámeme si hlavu z toho co koupit. Šperk je vždycky dobrou volnou, ale když je na něm něco extra...

 

Stříbrné šperky s pravým rubínem

 

Rubín a k tomu pravý? To musí být hrozně drahé. Toto musí napadnout nejednoho zákazníka a byli jsme na tom stejně, když jsme takové šperky viděli poprvé. Ale světe div se, pokud nechcete rubín velký jako na korunovačních klenotech, nemusí zdaleka zatížit Vaši peněženku, jak by se mohlo zdát. Vlastně nezatíží ji skoro vůbec.

Vybírali jsme pro Vás pečlivě. Těchto vzácných kousků šperku nemáme zatím mnoho, ale můžete si být jisti, že budou přibývat. Samozřejmě se jedná o pravé stříbrné šperky s rubínem. Stačí kliknout na obrázek a dostanete se přímo na dané produkty.  Tyto stříbrné přívěsky jsou moc hezké a decentní. Určitě potěší nejednu ženu.

 

 

Stříbrné náušnice s pravým minerálem?

 

Pokud Vás příliš stříbrné přívěsky neoslovují, co takhle nějaké pěkné stříbrné náušnice? A budou-li v sobě mít zasazený citrín či amethyst? Pravý minerál totiž nenahradíte ničím a uznejte sami, co hezčího je než kontakt s přírodou právě u takových decentních šperků jako jsou náušnice. Vypadají opravdu moc pěkně, ale koneckonců názor si udělejte sami. Opět stačí kliknout na obrázek náušnic, které se Vám líbí. Hodláte-li se ještě porozhlédnout po dalších stříbrných náušnicích, stačí kliknout na odkaz výše. Nabízíme Vám jeden z největších sortimentů vůbec (více než 700 druhů stříbrných náušnic).