Dárek k Valentýnu? Vyberte luxusní náušnice

02/02/2018 0 Komentáře

V minulém díle jsme se věnovali tipům na Valentýna a také jsme slíbili pokračování, neboť tipů není nikdy dost.. Pokud stále nevíte, jaký dárek pořídit, čtěte dále...

 

 

Luxusní pozlacené náušnice v jedinečném designu

 

Náušnice jsou velmi oblíbeným šperkem každé ženy. Nosí se v létě, stejně jako v zimě. Proto jim věnujeme takovou pozornost. Navíc náušnice perfektně doladí celkový look a významnou měrou přispívají k dokonalosti každé ženy. Nepodceňujme proto tento šperk jako dárek. Naopak.

V minulém článku jsme zmínili náušnice z chirurgické oceli a stříbrné náušnice. Bezesporu se jedná o velmi oblíbené materiály. Nicméně pokud máte k dotyčné osobě blíže a víte, že má ráda zlato, máme pro Vás řešení. Zlaté šperky jsou obecně velmi drahé, ale my Vám nabízíme pozlacené náušnice, které stojí zlomek ceny těch z pravého zlata.

Nejedná se však o kdejaké náušnice. Povrch je zlacený silnější vrstvou pravého, 18 karátového zlata. Vše je naneseno na šperkařskou měď, která nezpůsobuje alergie, protože neobsahuje tolik škodlivin jako slitina zinku (bižuterie). Hlavní předností těchto náušnic je však design! Posuďte sami!

Lze je použít pro sváteční příležitost, stejně jako k běžnému každodenímu nošení. Nabízíme je v barvě žlutého a růžového zlata případně s povrchem platiny.

 

 

 

 

Perlové náušnice? Co takhle s pravou perlou?

 

Perlové náušnice nosí ženy od nepaměti. Perly byly odrazem bohatství a společenského postavení. Dodnes jsou velmi oblíbené a na každé ženě či dívce vypadají perly elegantně a vyzrále. Většinou se však setkáváme s replikou perliček, které jsou ze skla nebo plastu. Skromné ženě, by to jistě asi také udělalo radost, ale na Valentýna či jinou příležitost to musí být něco víc.

Máme pro Vás v nabídce, která se mimo jiné velmi brzy rozšíří o značné množství produktů, perlové náušnice. Samozřejmě s pravou sladkovodní perlou. Perlorodky se úměle "chovají" v nádržích. Pokud chceme dosáhnout barevného odstínu perly, dovnitř perlorodky se vloží malé zrnko v dané barvě. Proto můžeme vidět perlu nejen bílou, ale i světle oranžovou, růžovou či černou.

 

 

V dalším speciálním díle určeném pro milovníky Valentýna si ukážeme další tipy na dárek k Valentýnu. Tak nezapomeňte sledovat náš magazín.