Dárek k Valentýnu? Bez šperku to nepůjde

01/02/2018 0 Komentáře

Každoroční svátek, který v krátké chvíli po Vánocích budí emoce v nejednom člověku. Jedni mávnou rukou a druzí přemýšlí, jak vyjádřit své polovičce lásku v tento posvátný den. Někdo dává přednost romatické večeři a druzí nějakému hmotnému dárku k Valentýnu.

 

Dárek k Valentýnu se neobejde bez šperku

 

Ať se řadíte do jakékoliv skupiny, doporučujeme spojit příjemnou večeři s něčím hmotným a blyštivým. Není řeč o ničem jiném než o šperku. Šperk totiž potěší každou ženu a jelikož žijeme v moderní době, tak samozřejmě v neposlední řadě i muže. U žen je to však o dost jednodušší. Milují většinou vše, co se třpytí. Nicméně i tak bychom Vám dali rádi pár tipů, na dárek k Valentýnu.

 

1) Náušnice z chirurgické oceli.

 

Náušnice z chirurgické oceli jsou obecně u žen velmi oblíbené. Pokud máte novou známost a nejste si jistí tím, zda není alergická na nějaké drahé kovy nebo jejich příměsy, chirurgická ocel bude vždy velmi dobrou volbou. Šperky z tohoto materiálu jsou strojně leštěné, proto u nich dosáhneme zrcadlového lesku. Nemusíte se bát ani zlacení či jiné úpravy povrchu. Narozdíl od bižuterního kovu, nedochází k tak rychlému opotřebení a úprava je relativně trvalá. S takovými šperky se můžete i koupat. Osobně se nám velice líbí barevná kombinace růžového zlata a ocelové, případně černé barvy. Ale vždy záleží na vkusu každého jedince. Ne nadarmo se říká: "Tisíc lidí, tisíc názorů."

 

 

2) Stříbrné náušnice

 

Stříbro je jedním z nejlíbivějších a nejpoužívanějších kovů pro výrobu šperků. Stříbrné šperky, tak jako bižuterní, mohou být často designově velmi zajímavé. Je to dáno tím, že narozdíl od chirurgické oceli se stříbro odlévá. Fantazii se, při výrobě třeba stříbrných náušnic, meze nekladou. Vše má samozřejmě své limity, nicméně tvarově jsou takové šperky velmi líbivé a barva samotného kovu ženy prostě imponuje.

Stříbrné náušnice budou vždy dobrou volbou a je skvělé je spojit s nějakým třpytivým kamínkem. Nemusí to být zrovna diamant (Poznámka autora: bylo by to ideální), ale nešetřete a poohlédněte se třeba po stříbrných náušnicích se Swarovski kamínkem. Vypadají krásně a dají se barevně sladit. Pokud si nejste jistí, zvolte čirý nebo tzv. AB krystal, který má navíc odlesky s modro-žlutým nádechem. Barva se také často mění spolu s okolním prostředí. Vypadají mysticky a osobně se nám velice líbí. Doporučujeme! 

 

 

Tak jako u každých náušnic zvažte obecně typ. Náušnice pecky jsou výborné pro celodenní nošení. Visací náušnice do určité míry také, jsou spíše formálnější a elegantnější, díky tomu však těžší. Na celý den nejsou proto těmi pravými. Nadruhou stranu díky rozměrům a formátu, jsou jako dárek přece jen hodnotnější.

Máme pro Vás v zásobě ještě mnoho tipů. Proto sledujte náš magazín, který Vám brzy prinese další pokračování tohoto článku. Snad Vám rady pomohou k výběru správného dárku.