Dárek k Valentýnu? Náramky budou skvělá volba

06/02/2018 0 Komentáře

Svátek zamilovaných se kvapem blíží a my jsme pro Vás vydali již dva díly tipů na pěkný dárek k Valentýnu. Nyní přinášíme pokračování, které by Vás mohlo inspirovat.

 

Nejsou-li náušnice to pravé, zkuste náramky

 

V posledních dvou dílech jsme se věnovali tipům, které odkazovaly na vůbec nejoblíbenějšího druh šperků, minimálně z pohledu žen. Pokud Vám však náušnice, ať už sebevíc zajímavé, nepřijdou neadekvátní, rádi Vám poradíme další velmi oblíbený šperk. Nemusíme Vás příliš napínat, neboť nadpis již napověděl, že se bude jednat o náramky. Nečekejte rozhodně nic fádního. Nabízíme přes 400 druhů z různých materiálů.

První za zmínku stojí náramky ze šperkařské mědi, které jsou potaženy vrstvou pravého stříbra. Objektivně můžeme říci, že vypadají krásně. Povrch je lesklý, což je u šperku důležitá vlastnost. Samotný materiál by mohl iniciovat myšlenku, že náramek stáhne obarovanou osobu ke dnu. Pomineme-li fakt, že šperk do vody nepatří, tak se nemusíte rozhodně bát. Je lehoučký. Nejvíce trendy jsou jednoduché náramky s hlavním motivem přívěsku ve tvaru srdce. Takové jednoduše frčí a určitě se budou Vaší drahé polovičce líbit.

 

 

Náramky z chirurgické oceli budou trefou do černého...

 

Postříbrné náramky vypadají opravdu krásně a na výběr je vícero druhů a provedení. Cenově nezruinují a potěší velice. Nadruhou stranu chirurgická ocel je každým dnem populárnější a je-li ve Vás zrnko pochybnosti, náramky z chirurgické oceli jej snadno vymetou.

Pánové (a dámy), nebudeme si nic nalhávat. Kvalitní kov nic nenahradí, natož má-li strojově leštěný povrch, který má opravdu šmrnc. Jak již bylo zmíněno výše, lesk je základ úspěchu. Chcete-li konkrétní tip, velmi prodávané a dobře hodnocené jsou kuličkové náramky opět s jednoduchým motivem srdce. Svým způsobem jsou neobyčejné a mají možnost prodloužení.

 

 

TOP náramek? Luxusní náramky Tiste s vyměnitelnými dropsy

 

Máme pro Vás ještě jedno eso v rukávu, které můžete vytáhnout a je zárukou velké spokojenosti. Luxusní náramky Tiste z velmi kvalitní, leštěné chirurgické oceli. Za velmi nápadité považujeme kroucené řetízky u mnohých modelů a originální zapínání, pochopitelně s možností prodloužení. Osobně se nám líbí jednoznačně nejvíce. Jednotlivé korálky (rovněž z chirurgické oceli) si můžete měnit stejně, jako tomu je třeba u značky Pandora. Navíc nejste vůbec závislí na jednotlivé značce, naopak. Vše je založeno na myšlence volně dokupovaných korálků různých značek, jako například Morellato a mnoho dalších. Stačí si jen pohlídat vnitřní průměr dropsu. Většina je však plně kompatibilní. Nemixujte však jednotlivé materiály.

Povrch korálků je samozřejmě silně leštěný a nabízíme je v různých zajímavých kombinacích. Tento dárek pro náročné rozhodně stojí za zvážení.