Krásné náušnice se špetkou pravého zlata! Takové jsou náušnice Gulex

15/01/2018 0 Komentáře Šperky,

Pokud patříte k těm, které nerady nosí něco tuctového a zcela běžného, máme pro Vás tip. Zvláště preferujete-li zlato nebo platinu. Ale nepředbíhejme a pěkně popořadě

 

Náušnice Gulex jsou kombinací dobrého vkusu a luxusu

 

Náušnice Gulex jsou na našem trhu relativně jedinečné. Je těžké je najít jinde, než právě u nás ( pokud je to vůbec možné ). Kombinují totiž vyspělost, což však neznamená, že by to nebylo pro mladé lidi, a také luxus. Ten poznáme nejen v kvalitě zpracování. Když jsme je poprvé vybalovali jako novinku, byli jsme nadšení. Nejen proto, že vypadaly lépe než na obrázku.

Jsou totiž velikostně velmi příjemné a řekli bychom "tak akorát". Kamínky, které jsou hojně zastoupeny na většině modelů náušnic se krásně třpytí, jako by tam byly diamanty. To všechno je navíc dodáváno v praktickém dárkovém balení (krabička nebo ozdobný pytlíček), takže je lze okamžitě darovat. Ale to důležité...

 

 

Náušnice pozlacené pravým 18k zlatem?

 

Pozlacené náušnice (myšleno pozlaceno pravým zlatem) tvoří jako základní materiál šperkařská měď. Ta oproti běžné bižuterii - tedy slitiny zinku, neobsahuje žádné nebezpečné látky a nezpůsobují alergie (pokud nejste alergická na zlato). Běžně se používá jako základ kvalitních a drahých (značkových) šperků. Na to je následně nanesena silnější než běžná vrstva 18 karátového zlata. Ano, čtete správně! Povrch tvoří tenká vrstva pravého 18 karátového zlata. A věřte nebo ne, je to znát.

Druhou možností může být tzv. platinování, přičemž platina je z pohledu trhu dražší a vzácnější než zlato. Šperk je pak ve stříbrném, trochu ocelovém odstínu. Oba druhy povrchů se vyznačují vysokým leskem a dlouhou životností.

Pokud máte opravdu ráda zlato a nechce se Vám za podobné náušnice platit tisíce korun, šperky Gulex Vás určitě nadchnou. Koneckonců podívejte se sami.