Hledáte nějaký originální a hlavně osobní dárek?

06/01/2018 0 Komentáře Šperky,

 

Máme to tu každý rok. Moment, kdy pro milovanou či jinak oblíbenou osobu hledáme dárek k narozeninám či Vánocům, nebo ji prostě chceme potěšit jen tak. Ale co koupit?

V dnešní době otevřených možností si každý koupí co chce a je těžší a těžší vymýšlet originální dárek. My Však máme pro Vás tip v podobě dárku, ve kterém bude i kousek z Vás. A takové dárky jsou z našeho pohledu osobní. Nic instantního. A o čem je řeč?

No přece o otevíracím medailonku na foto. Rádi bychom Vám v pár další řádcích dokázali, že se jedná opravdu o velmi dobrou volbu. Ale popořadě.

 

 

1) Meidalonek na fotku se nedává kde komu. Musí to být pro osobu nám velmi blízkou. Jedná se navíc o krásný a často velmi decentní a elegantní šperk.

 

2) Pokud si myslíte, že koupíte medailonek a máte hotovo, pak není tento dárek osobní a ani určený přímo pro Vás. U něčeho takového by jste měli dát kousek sebe a své práce. Fantazii se meze nekladou. Máme nyní namyslí samozřejmě fotku, kterou do tohoto krásného šperku musíte vložit. Foto lze vložit u medailonku na obě části.. Proto v případě jedné části lze dát něco dekorativního a u druhé fotku. Nebo ne? Necháme to na Vás :-).

 

3) Medailony jsou z různých materiálů. Pokud je obdarovaná osoba alergická na určité kovy, lze si snadno vybrat. Nabízíme medailonky z chirurgické oceli, šperkařské mědi s povrchovou úpravou a nově i stříbrné medailony. Dále tu pak máme provedení antik, který se k určitému stylu může hodit taktéž.Posuďte však sami.

 

4) Myslíte si, že ceny medailonků jsou horentní? Ale kdeže. Ceny začínají velmi nízko.

 

5) Když se nad tím zamyslíte, opravdu se jedná o originální dárek. Vždyť kolik lidí něco takového má?

 

6) Říkáte si, že medailonky jsou leda pro babičky nebo starší osoby? Omyl !! Meidalonky si často kupují nejen mladí lidé, ale také zamilované páry. Stačí koupit dva meidalonky, do každého dát fotku toho druhého a máte krásný dárek pro dva ve kterém je opět kousek každého z Vás.

 

7) Nabízíme medailonky, ke kterým si můžete snadno koupit řetízek jaký jen chcete a to přímo u daného výrobku. Nemusíte nikde nic hledat. Máte raději hadový řetízek, očkový, kuličkový, kroucený? Složte si medailonek dle libosti!

 

Pokud Vás alespoň tento šperk trochu zaujal, otevírací medailonky budou skvělou volbou.