Novinky pro rok 2018

09/12/2017 0 Komentáře Šperky,

Náš e-shop se změnil k nepoznání. Neustále na e-shopu pracujeme a proto jsme změnili design i funkce pro snadnější nákup i hledání. Ale popořadě...

Vylepšili práci s telefony, protože je Vás čím dál více a komfortní práce s webem na telefonech je klíčová. Přidali jsme i lepší vyhledávání v podobě filtrů, kde si snadno naleznete zboží dle materiálu, barvy a časem budeme přidávat další a další možnosti.

Snadno si budete moct zadat hlídání dostupnosti zboží. Jakmile jej naskladníme, budete okamžitě informování. Přibylo a přibude toho mnohem více, ale máme pro Vás ještě jednu příjemnou novinu.

Snížili jsme cenu poštovného pro platby převodem na 59 Kč. Objednat si něco přes internet bude nyní ještě levnější.

 

E-shop se šperky, přinese spoustu novinek pro rok 2018

 

Chystáme pro Vás spoustu novinek v oblasti šperků. První zásadním krokem je fakt, že bižuterii již u nás nenajdete. Chceme a vždy jsme chtěli nabízet zboží, za kterým si 100% stojíme a při vybalování Vás nadchne. Proto neustále přidáváme ocelové a stříbrné šperky. Nabízíme jich už skutečně mnoho (bude jich ještě více) a stojí za to se pořádně na našem webu porozhlédnout..

Absolutní novinkou jsou naše nádherné náramky s drops korálky, které jsou z vysoce leštěné chirurgické oceli. Náš osobní názor je takový, že vypadají mnohem lépe než stříbrné. A vezmeme-li v potaz trvanlivost a lesk. Nechte se však překvapit. Také budete moct časem zakoupit jednotlivé korálky a složit si svůj vlastní náramek. Co je důležité, že vše je plně kompatibilní s renomovanými světovými značkami. Nebude problém použít jejich korálky na naše náramky a naopak. Počítejte však, že ty naše budou výrazně levnější. Jstě zvědaví? Buďte :-)

Přidáme nové stříbrné přívěsky, ke kterým si jednoduše budeme moct vybrat řetízek, který se Vám líbí. Zvýšíme komfort a jednoduchost výběru.

Také se zaměříme na párové náhrdelníky, kde si také snadno vyberete jednotlivé řetízky k přívěskům a vše si tak vyladíte k dokonalosti a dle svých představ.

 

Těšte se na nášup stříbrných šperků

 

Stříbrných šperků bude více. Přibydou nové stříbrné náušnice, náhrdelníky i přívěsky. A zdaleka to není konec. Plánů je mnoho a jen díky Vám můžeme nabízet širší a širší sortiment. Tímto chceme poděkovat za přízeň a budeme se těšit, že Vám opět budeme moct udělat radost nějakým pěkným šperkem.