Šperky z pravých perel

Šperky s perlami potěší každou ženu

A jaké perlové šperky vybrat? Perlový náhrdelník nebo raději náušnice z pravých perel? Perly dělíme hlavně na dvě kategorie – mořské perly a říční perly. Ty druhé jsou dostupnější a levnější variantou, kterou Vám nabízíme i my. To ale neznamená, že nejsou pohádkově krásné. Šperky z perel značí totiž čistou eleganci, která tu vždy měla své místo a vždy jej mít bude. Perly mohou být vsazeny do stříbra nebo do zlata. Nezapomínejte, že každá perla je originál. Tvarem a odstínem perly jednoznačně liší, takže při bližším zkoumání perlových náušnic můžete zjistit, že je každá trošku jiná. Perly mohou mít i různé barvy. Zastánci klasiky určitě nedají do pustit na krásnou bílou barvu, ale můžete zvolit i odstín růžové, fialkové nebo perly do modra. Záleží na prostředí, kde se perlorodka zrovna nachází. A poté již máte překrásný perlový šperk.

Šperky z pravých říčních perel aneb sladkovodní perly

Šperky z říčních perel neboli také sladkovodní perly, mohou být i krásným dárkem pro ženu. Pokud chcete tu Vaši potěšit dárkem k narozeninám nebo k výročí, zvolte pravé perly. Vaše žena bude jistě nadšena. Perlový náhrdelník nebo perlové náušnice budou tím pravým luxusním šperkem. Každá žena má jiný vkus, některá dá přednost klasice a jiná si vybere originální tvar perlového šperku, který je osázen například ještě zirkony. Zkrátka každá jsme jiná, ale perlové šperky potěší nás všechny. A nezapomínejte, že v jednoduchosti a čisté perlové eleganci, je krása.

Kupte si šperky s perlou u nás

Nabízíme širokou škálu šperků s perlou, které si zamilujete. Šperky s perlou jsou z pravého stříbra. Potěšte tak luxusním dárkem svoji přítelkyni či třeba kamarádku. Garantujeme Vám, že budete maximálně spokojeni.

Rozšířené hledání

Zobrazit:
Tříděno podle:
Postříbřené naušnice s pravou, sladkovodní perlou - typ 2 Vyprodáno

Postříbřené naušnice s pravou, sladkovodní perlou - typ 2

Krásný decentní šperk v podobě postříbřených perlových náušnic. Perla je sladkovodní a kultivovaná. ..

299 Kč

Stříbrný přívěsek s pravou říční perlou

Stříbrný přívěsek zdobený pravou říční perlou. Perla je vsazena do stříbrného kroužku. Elegantní špe..

239 Kč

Stříbrný přívěsek s pravou říční perlou - dlouhý

Stříbrný přívěsek zdobený pravou říční perlou. Perla visí až na konci pod stříbrným "bleskem", který..

269 Kč

Stříbrný přívěsek s pravou říční perlou - kapka

Stříbrný přívěsek zdobený pravou říční perlou. Perla je vsazena do stříbrné kapky. Elegantní šperk, ..

269 Kč

Stříbrný přívěsek s pravou říční perlou - slunce

Stříbrný přívěsek zdobený pravou říční perlou. perla je vsazena do stříberného kruhu, který svými pa..

269 Kč