Geneva hodinky jako skvělý dárek

Geneva hodinky jako skvělý dárek

Geneva hodinky jako skvělý dárek

Sezóna sice neběží v plném proudu, nicméně hodinky nejsou přeci jen čistě sezónní záležitost. Ne vždy jsme zahaleni v bundách a ve chvíli, kdy si oděv odložíme, je třeba ukázat světu, jaké hodinky jste si pořídila. Otázkou však zůstává, jak si je vybrat a které?

Pokud hledáte nějaké luxusní hodinky, tento článek pro Vás není. Nás spíše zajímají levné hodinky v různých barevných variantách, díky kterým můžeme krásně sladit outfit.

Geneva hodinky se těší velké oblibě

Přesně takovými jsou právě hodinky Geneva. Vypadají famózně a pokud si myslíte, že cena odráží kvalitu, tak se mýlíte. Spíše naopak. I na základě vlastních zkušeností tyto hodinky vydrží mnoho. Často dokonce více než dražší hodinky, které koupíte v nákupních centrech. A pokud nevěříte, přesvědčte se sami koupí těchto krásných hodinek.

Na výběr jsou v mnoha barvách, ať už mají být červené, modré, hnědé, díky nim budete mít vše sladěno do puntíku. A pokud se poohlížíte po pěkném, elegantním dárku, rozhodně budou dobrou volbou. I když máme již představu o barvě, měli bychom začít tím, jak velký ciferník resp. řemínek chceme.

Ciferník je zpravidla u hodinek Geneva větší, ale vzory mohou být velmi různorodé. Ciferníky bez čísel či vtipnými nápisy nejsou vyjímkou. Proto jsou hodinky Geneva určitým unikátem. Toužíte-li po klasice, i to nabízí. Pak už zbývá jen volba vhodného řemínku. Tenký řemínek nechá vyniknout velký ciferník, a doporučujeme jej, pokud máte menší ručku. Takové hodinky pak vypadají velmi elegantně.

Klasický řemínek z úmělé kůže je pak osvědčená klasika. V případě poškození jej lze snadno vyměnit, třeba i za jinou barvu. Teoreticky tak máte několik hodinek v jednom.

Nebojte se proto levných hodinek, neznačí nízkou kvalitu. Navíc originálním a jedinečným designem získáte takové hodinky, jako má málokdo.

Odesláno Admin
© 2017 all rights reserved
Prokrasu.eu - E-mail: info@prokrasu.eu