Jaké vtipné dárky k Vánocům?

Jaké vtipné dárky k Vánocům?

Jaké vtipné dárky k Vánocům?

Dárky, které kupujeme k Vánocům mohou mít rozmanitou podobu. Některé mají trvalou hodnotu, jiné jsou spotřební, další pobaví a třeba objevíte předměty, které dokážou všechny vlastnosti skloubit. Chcete někomu pořídit vtipný dárek k Vánocům? Jaký vybrat?

Vtipné dárky k Vánocům

Vybrat vhodný dárek k Vánocům může být někdy těžké, natož má-li být ještě vtipný. Také jste si letos dali takový úkol, ale vůbec nevíte, kde hledat humorně laděné dárky?

Máte více možností. Zkuste se nejdříve zamyslet nad osobou obdarovaného/obdarované. Co ho/ji dokáže pobavit? Má vlastnost, koníček či něco jiného, z čeho lze vyjít při vymýšlení neotřelého a humorného dárku? Pokud ano, máte na půl vyhráno, zvlášť máte-li fantazii pro vymýšlení zajímavých tipů.

Vždy se však snažte vžít do kůže obdarovaného. Pokud dárek dobře neodhadnete (respektive toho, komu ho kupujete), mohlo by se vám stát, že místo pobavení se dotyčný urazí, nebo se ho to nepříjemně dotkne, i když třeba nedá nic najevo. Ne každý má smysl pro humor.

Inspirovat se můžete i v mnoha různých obchodech a nemusí jít jen o takové, které se přímo na legrační dárkové předměty zaměřují.

 

I klíčenka může být vtipným dárkem k Vánocům

A co vy? Také jste se rozhodli, že někomu blízkému pořídíte humorný dárek k Vánocům? Může jím být klíčenka.

Možná budete namítat, že na klíčence obvykle není nic veselého. Samozřejmě záleží na tom, po jaké sáhnete. Může být vtipná a zároveň i romantická. Přitom jde o levný předmět.

A jak vypadá taková romantická klíčenka? Je pro dva. Tak například: Dá si váš milý rád pivko, dejte mu klíčenku pro dva - otvírák. Vy budete mít otvírák a on víčko. Motivy k sobě krásně pasují. Pěkný je i tento předmět s tučňáky a jistě se vám podaří načerpat další inspiraci. Tak ať jsou Vánoce veselé.

Klíčenka pro dva - otvírák

Odesláno Admin
© 2017 all rights reserved
Prokrasu.eu - E-mail: info@prokrasu.eu