Dárek z lásky? Co třeba dobře vybraný šperk pro páry?

Dárek z lásky? Co třeba dobře vybraný šperk pro páry?

Dárek z lásky? Co třeba dobře vybraný šperk pro páry?

Zamilovanost je úžasné období, kdy chceme svému protějšku dělat radost a hledáme i vhodné tipy na dárky z lásky, které by dotyčného potěšili. A že potěšit můžete i maličkostí. Také byste svůj protějšek rádi potěšili něčím originálním, ale nevíte čím?

Dárky pro zamilované aneb Romantické dárky

Zamilovaní se rádi obdarovávají, ať už při různých příležitostech či jen tak z lásky. Oblíbenou událostí pro zamilované může být třeba den sv. Valentýna, jež se i v naší zemi v posledních letech těší velké pozornosti. Ne každý tento svátek má však rád. Je jen na vás, jestli ho využijete pro oslavu vaší lásky, nebo si najdete svůj vlastní den - třeba výročí vašeho seznámení nebo...Příležitost pro oslavu vaší lásky si jistě nějakou najdete. A na takové oslavě nesmí chybět romantické dárky.

Zajímavé dárky pro páry

Chcete-li obdarovat milovanou osobu, fantazii se meze nekladou. Může své lásce dát cokoliv - od obligátních dárku (plyšák, květiny, bonboniéra) až po velmi specifické dárky, které se hodí na oslavu právě vašeho vztahu - třeba něco, co připomene vaše seznámení…

Poté tu jsou také zajímavé předměty, třeba šperky, které se hodí jako dárky pro páry. S partnerem/partnerkou tvoříte „kompaktní jednotku“, tak proč si nedat dárek, který vás bude k sobě pojit? Takovým dárkem jsou třeba přívěsky pro dva.

Ty mohou být v různém provedení a to i materiálovým. Mohou tak být z bižuterie, které osloví cenou nebo kvalitnější, hezčí, ale také dražší ocelové. Velmi pěkně vypadají „ocelové přívěsky pro dva - srdce dvou barev“.

Perfektně se hodí pro zamilované páry. Jeden přívěšek je stříbrné barvy. Jde o srdce mající na straně klíčovou dírku. Druhý přívěsek - srdíčko je černé barvy a z jeho strany vyčnívá klíč, který báječně zapadne do klíčové dírky stříbrného srdíčka. Jde o velmi vkusně provedený šperk, kterým jasně dáte najevo, že k sobě patříte.

Líbí se vám myšlenka dárku pro páry, ale zrovna tento přívěsek není to, co hledáte? Možná vám přijde motiv srdíčka příliš „klišé“ a ne každý kluk (i když je zamilovaný) by rád nosil takový přívěšek na krku. Zajímavou variantou je ocelový náhrdelník pro dva „puzzle s přívěšky“ a levnější variantou jsou pěkné „přívěsky na klíče pro dva - Foot nad Hand“. Dejte i vy nějakým pěkným šperkem najevo, že k sobě s partnerem či partnerkou patříte.

Jak si ještě více užít „oslavu vaší lásky“?

Chcete svého milovaného nebo svou milovanou překvapit pěkným dárkem pro dva v podobě šperku a chcete to udělat nějak stylově? Vezměte svůj protějšek na nějaké pěkné místo. Nemusí to být jen drahá restaurace, i když večeře je určitě dobrým nápadem. Ovšem pěkné místo může být někde v přírodě či kdekoliv jinde. A večeři můžete připravit sami. A když připravíte romantickou večeři a k tomu dáte některý z našich šperků...Jistě vás napadne i mnoho dalších tipů na to, jak udělat ze všedního dne den oslavy vaší lásky. Tak směle do toho.

Odesláno Admin
© 2017 all rights reserved
Prokrasu.eu - E-mail: info@prokrasu.eu