Dárek pro přítelkyni k výročí? Vyberte třeba šperk z chirurgické oceli

Dárek pro přítelkyni k výročí? Vyberte třeba šperk z chirurgické oceli

Dárek pro přítelkyni k výročí? Vyberte třeba šperk z chirurgické oceli

Jak se vám vybírají dárky pro přítelkyni? Víte vždy, co by ji udělalo největší radost, nebo tápete a ocenili byste nějaké nápady na dárek, třeba při příležitosti vašeho výročí? Pojďme si nějaké nápady přiblížit.

Dárek pro přítelkyni

Zpravidla je několikrát za rok příležitost pro koupi dárku pro přítelkyni. Skutečnost, jestli se vám vybírají lehce, nebo zda je pro vás často utrpením vymyslet dárek, který by skutečně udělal radost, záleží na mnoha okolnostech. V neposlední řadě na osobnosti vaší přítelkyně, ale také muži se liší v nápaditosti ohledně dárků. Ovšem ani pokud náhodou patříte mezi ty muže, kterým se dárky nevybírají lehce, nevěšte hlavu. Možností je obrovské množství. Nepomohlo vám to? Zužme výběr na oblast šperků. Jde o dárky, jež udělají radost téměř každé přítelkyni, alespoň za předpokladu, že se trefíte do vkusu obdarované.

 

Dárek k výročí z chirurgické oceli aneb Nápady na dárek

Výběr dárku pro přítelkyni se odvíjí také od příležitosti, v rámci které se jí chystáte
obdarovat. Zatímco k svátku či jiné méně významné události zvolíte pravděpodobněji jen nějakou drobnost, při významnější události, kterou jsou například kulatiny nebo významné výročí, budete vybírat mezi hodnotnějšími či alespoň nápaditějšími dárky.
Jak jsme si výše uvedli, vhodnými dárky jsou šperky. A jaký konkrétně vybrat jako dárek k výročí? Zamyslete se nad tím, jaké šperky vaše přítelkyně nosí. Začněte u materiálu. Někdo dává přednost zlatu, jiné ženy stříbru, ale v poslední době jsou rozšířené šperky z chirurgické oceli. Tento materiál má totiž vynikající vlastnosti právě pro výrobu šperků. „Snesou“ je i ženy, které jsou na zlato či stříbro alergické.
A jaké konkrétní nápady na dárky? Ženinu ruku krásně ozdobí náramek z chirurgické oceli. Jako dárek pro výročí se perfektně hodí „Náramek na ruku z chirurgické oceli – „love“.

Ženu, která vás miluje, jistě potěší, že je to dárek pro oba. Jeden náramek budete mít vy a druhý vaše partnerka. Jeden z náramků je v černé barvě a druhý v barvě růžového zlata. Oba jsou ve stejném stylu - ozdobené kamínkem a s nápisem „love – láska“. Velikost náramku si nastavíte podle vašeho zápěstí.
Má ráda vaše partnerka nápadité dárky?  Pak ji jistě zaujme rovněž náramek z chirurgické oceli mající zámek. A kdo bude mít klíč od tohoto náramku? Přeci vy! Takže budete zároveň jediný, kdo šperk odemkne. Tento klíč i s řetízkem můžete u sebe neustále nosit.


Nápady na dárky hledejte i mezi dalšími šperky z chirurgické oceli jako třeba náušnicemi, řetízky s přívěsky, náhrdelníky atd. Možností je mnoho a jistě neurazí ani klasika v podobě řetízku s přívěskem srdce. Nebo dáte přednost úplně jiným šperkům? Co udělá největší radost právě vaší přítelkyni?

Odesláno Admin
© 2017 all rights reserved
Prokrasu.eu - E-mail: info@prokrasu.eu